Avestus Real Estate to wiodący deweloper, doradca oraz inwestor w sektorze nieruchomości w Polsce i Europie Środkowej, obecny na rynku od ponad 20 lat. Firma prowadzi projekty w Czechach, Polsce oraz na Węgrzech i Słowacji, gdzie realizuje inwestycje biurowe, handlowe, mixed - use oraz mieszkaniowe. W regionie Europy Środkowo- Wschodniej posiada około 2 mln mkw. powierzchni komercyjnej w fazie rozwoju, zarządzania lub doradztwa leasingowego.

Avestus Real Estate jest znany w Polsce z realizacji m.in. tak prestiżowych projektów biurowych, jak warszawski International Business Center, budynek F w kompleksie Wiśniowy Business Park, Warsaw Financial Center, czy park biurowy Enterprise Park w Krakowie. Avestus Real Estate jest aktywnie zaangażowany we wszystkie aspekty procesu deweloperskiego, w tym kształtowanie struktury, opracowywanie strategii, finansowanie, rozwój oraz zarządzanie portfelem różnego rodzaju aktywów nieruchomościowych.

Budynki biurowe Imagine w Łodzi przy ul. Piłsudskiego to nie jedyna inwestycja dewelopera. Obecnie firma realizuje we Wrocławiu projekt INFINITY przy ulicy Legnickiej 16, budynek biurowy klasy A z 3 piętrowym garażem podziemnym o powierzchni biurowej 20 240 m2 i 1 560 m2 powierzchni handlowej i usługowej.

Więcej informacji:
www.avestusrealestate.com

Realizacje – Budynki biurowe Imagine