CENTRUM KONFERENCYJNE
I SZKOLENIOWE W SERCU ŁODZI

Centrum konferencyjne i szkoleniowe w kompleksie biurowym Imagine oferuje przestrzenne i nowoczesne miejsce, w którym można zorganizować spotkanie nawet do 50 osób.

Jak wyglądają sale konferencyjne Imagine?


Sale konferencyjne w Imagine Offices w Łodzi oferują wygodną przestrzeń idealnie nadającą się do organizowania spotkań do nawet 50 osób. Cechują się nowoczesnym designem i możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb wynajmującego.

Do dyspozycji Klienta są cztery sale konferencyjne:


  • 2 x mała sala do 6 osób

  • 1 x średnia sala do 12 osób

  • 1 x duża sala do 50 osób


W wypadku każdej z nich istnieje możliwość wyboru układu teatralnego, konferencyjnego lub szkoleniowego, w zależności od typu i charakterystyki wydarzenia. Sale konferencyjne można wynająć na cały dzień, jak i na godziny. Wszystkie nasze sale konferencyjne w Łodzi są doskonale wyposażone. Znajdują się w nich nowoczesne telewizory, kable HDMI, flipcharty, a także wydajna klimatyzacja i szybkie wi-fi, które zapewnia sprawną łączność. W trosce o komfort uczestników konferencji sale Imagine zostały wyposażone w wygodne krzesła.

Jakie wydarzenia warto zorganizować w sali konferencyjnej?

Sale konferencyjne doskonale nadają się do organizacji różnego rodzaju spotkań. Można w nich urządzać szkolenia, imprezy firmowe i integracyjne, oraz konferencje każdego typu – naukowe, biznesowe, prasowe czy też polityczne. Sale tego typu są również idealnym miejscem na spotkania z kontrahentami.

W Imagine Offices oferujemy także komfortowe przestrzenie coworkingowe w Łodzi.

Dlaczego warto wybrać sale konferencyjne Imagine w Łodzi?

Organizacja konferencji w kompleksie Imagine wiąże się z możliwością dopasowania sali do własnych potrzeb. Do dyspozycji uczestników konferencji oddawana jest w pełni wyposażona kuchnia. Mogą oni ponadto korzystać z części wypoczynkowej, która stanowi przyjemne miejsce do napicia się kawy i złapania oddechu w trakcie przerwy w wystąpieniach, a także prowadzenia rozmów kuluarowych. Osoby poszukujące wygodnej i dobrze wyposażonej sali konferencyjnej w Łodzi zachęcane są do skorzystania z oferty Imagine i zarezerwowania terminu najmu drogą telefoniczną lub mailową. Możliwe jest wynajęcie obiektu na cały dzień lub na kilka godzin, w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta.

Zapraszamy do kontaktu!