COWORKING
HOT DESK
DAILY OFFICE

Coworking w centrum Łodzi – kompleks Imagine

Imagine to kompleks biurowy składający się z dwóch nowoczesnych budynków w standardzie technicznym klasy A, posiadających certyfikat BREEAM Interim Design Stage na poziomie „Excellent”. Przestrzeń biurowa to 16 800 mkw. Lokalizacja w centrum Łodzi gwarantuje doskonałe połączenie z innymi częściami miasta. Kompleks oferuje biura na godziny, jak również biura do wynajęcia w Łodzi.

Jakie są zalety pracy w przestrzeni coworkingowej?Przestrzeń coworkingowa stanowi wspaniałą alternatywę dla tradycyjnego biura, a w wypadku osób samozatrudnionych lub pracujących zdalnie także dla mieszkania czy też kawiarni. Jest ona doskonale zorganizowana i daje swobodny dostęp do infrastruktury biurowej. Praca w przestrzeni coworkingowej w Łodzi prowadzi do oszczędności zarówno czasu, jak i pieniędzy. Pozwala bowiem rozłożyć koszty najmu na poszczególnych użytkowników biura i opłacać tylko jedną fakturę, bez konieczności rozliczania każdego rachunku z osobna. Przestrzeń coworkingowa sprzyja ponadto wymianie kontaktów zawodowych, co jest szczególnie korzystne z punktu widzenia freelancerów oraz właścicieli małych firm.


Wynajem biura na godziny w Łodzi

Nasze usługi gwarantują możliwość koncentracji na rozwoju firmy, ponieważ zajmiemy się wszelkimi
codziennymi sprawami. Ponadto kameralne przestrzenie Imagine Offices zapewniają komfort i
zwiększają efektywność pracy.

Zapewniamy dostęp do wszystkich naszych usług i udogodnień wliczonych w cenę, takich jak:

  • indywidualne miejsce pracy z umeblowanym biurem,
  • możliwość korzystania z części wspólnych oraz z w pełni wyposażonej kuchni z nielimitowaną
  • kawą, herbatą, wodą oraz lemoniadą,
  • dostęp do wydzielonego Phone Room’u,
  • szybki Internet,
  • obsługę recepcyjną na najwyższym poziomie oraz profesjonale wsparcie działu Customer
    Care,
  • możliwość dodatkowej usługi wynajmu sali konferencyjnej.

Hot Desk

Hot Desk to miejsce do pracy wynajmowane na krótki czas. Rozwiązanie to zapewnia wygodę i elastyczność, które często przekładają się na większą innowacyjność pracowników i zachęcają do
międzydyscyplinarnej współpracy. Hot Desk najlepiej sprawdza się wśród osób samozatrudnionych. Doskonale nadaje się także dla pracowników firm o ugruntowanej pozycji na rynku, którzy są w stanie zachować wysoki poziom wydajności i łączności bez względu na miejsce pracy. Hot Desk można wynająć na jeden dzień lub na dłużej. Jest to korzystne rozwiązanie, bez umowy, z konkurencyjną ceną i dostępem do wszystkich naszych udogodnień.

Daily Office

Daily Office to nic innego jak biuro na godziny. W kompleksie Imagine istnieje możliwość krótkoterminowego wynajęcia biur dwu-, trzy- i czteroosobowych. Jest to rozwiązanie korzystne
przede wszystkim z perspektywy małych firm zatrudniających niewielu pracowników. Dzięki Daily Office są one w stanie zredukować koszty wynajmu biura, które stanowią olbrzymie obciążenie finansowe dla przedsiębiorców.

Dlaczego warto wynająć biuro na godziny w kompleksie Imagine?

W Imagine Offices udostępniamy kameralne przestrzenie biurowe. Oferujemy komfort i pozwalamy zwiększyć efektywność pracy. Wynajmując przestrzeń do coworkingu w Łodzi lub biuro na
godziny, nasi Klienci zyskują dostęp do wszystkich usług Imagine i wliczonych w cenę udogodnień. Dysponujemy również parkingiem oraz miejscem dla roweru lub hulajnogi.
Jako dodatkową opcję, możemy zaproponować profesjonalne zarządzanie korespondencją oraz adres rejestrowy siedziby dzięki usłudze Virtual Office.

Zapraszamy do kontaktu!